O nás

Endokrinologická ambulance v centru Ostravy pusobí samostane od r. 2005, a od té doby jsme vyšetrili více jak 20000 pacientu. Do konce roku 2008 jsme sídlili na Masarykove námestí, poté jsme se prestehovali do nových prostor na ulici Mlýnská 3, a zhruba po 12ti letech bylo další stehování tentokrát do prostor Hornické polikliniky (mapa zde).
V naší ambulanci vyšetrujeme poruchy štítné žlázy, príštítných telísek, hypofýzy, nadledvinek a dalších endokrinních orgánu. Máme možnost provést sonografii krku, bricha, prsních žláž, provádíme rízené punkce tenkou jehlou za sonografické kontroly. Testy in vitro (laboratorní vyšetrení) pro nás zajištuje biochemická laborator Vítkovické nemocnice, Kliniky nukleární medicíny , SPADIA,  imunologická laborator Zdravotního ústavu Ostrava (KHES). Cytologie námi odebrané jsou zpracovávány špickovými cytology CGBL Ostrava – Vítkovice (odkaz zde www.pathology.cz).
V prípade indikace operacního rešení naše ambulance již roky spolupracuje s ORL a chirurgickým oddelením Mestké Nemocnice Ostrava Fifejdy (Prim. Dr. Slezácek, Prim. Dr. Mrázek), ORL oddelením Nemocnice Ostrava – Vítkovice (Prim. Dr. Jerábek), ORL klinikou Fakultní nemocnice Ostrava – Poruba a ORL klinikou FN Motol.

Užitecné odkazy :
 
ORL oddelení zde
Chirurgické oddelení zde

 
ORL klinika zde

ORL klinika zde

Ordinace

Recepce

Vstup